Prodám Canon EOS 1D Mark III

Prodám profesionální digitální zrcadlovku Canon EOS 1D Mark III. Jako nová, na pohled bez známek používání. Pouze u spodního gripu, při velmi pečlivém hledání, dvě velmi drobné oděrky. Dokonale prověřené funkční tělo pořízené v ČR. Jsem první majitel.

Kompletní balení, krabice, nabíječka, kabely, CD s návody a ovládacími programy, anglický a český tištěný manuál (ten český s mírně rozpadlou vazbou), krytka těla, nepoužívaný originální popruh k fotoaparátu, baterie, nabíječka, kryty baterií a nabíječky, trafo pro napájení fotoaparátu ze zásuvky. Dodávka jako při pořízení v obchodě.

Vhodné pro fotografa divoké přírody, reportážního a sportovního fotografa.

Případně nového majitele krátce zaškolím v užívání fotoaparátu.

Zdarma přidám druhou originální baterii k fotoaparátu.

Canon EOS 1D Mark III
– 10,1 Mpx, 10 snímků za vteřinu, robustní odolné tělo, LCD 3,0 palce, crop faktor 1.3x, 19 křížových bodů AF (+ 26 pomocných bodů AF)

Důvod prodeje: po pořízení Canon EOS 5D Mark II pouze jako téměř nevyužité záložní tělo

Předvedu v Praze (M - Želivského, Skalka, Strašnická)

 

PRODÁNO!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotograf
Ondřej Prosický
Ondřej Prosický

se ve své tvorbě zaměřuje na fotografování divoké přírody. Na snímcích chce nápaditě zaznamenat chování zvířat v jejich přirozeném prostředí. Fotografické workshopy a expedice zaměřené na přírodu organizuje od roku 2006, snímky publikuje v médiích a má za sebou více než čtyři desítky autorských výstav.

K jeho největším úspěchům patří účast ve finále prestižní fotografické soutěže Wildlife Photographer of the Year. Členem Asociace profesionální fotografů České republiky je od roku 2009. V květnu 2011 udělila Evropská federace profesionálních fotografů Ondřejovi Prosickému titul QEP (Qualified European Photographer) v kategorii Wildlife Photography a v témže roce získal v Bruselu ocenění FEP Landscape Golden Camera. Nejnovějšími oceněními jsou nominace a hlavní ceny soutěží Czech Press Photo, Czech Nature Photo a z Festival de l'Oiseau et de la Nature ve Francii.

Vloženo
26. 09. 2011 , kategorie: fototechnika, fotoaparáty
Sdílejte s přáteli

Komentáře ke článku

(0 příspěvků)
Přidat komentář

Přidat komentář