Journey to Polar Bears, ArtPhoto Magazine 2/2014

V aktuálním čísle ArtPhoto Magazine si může prohlédnou 16 fotografií a v angličtině přečíst krátký text o cestě za fotografováním medvědů ledních na Špicberkách. Materiál je součástí speciálního arktického čísla; poměrně názorně tak můžete vidět jak pestře se dá téma sychravého a odlehlého severu zpracovat. Společně se mnou můžete shlédnout fotografie od Eirika Johnsona, Birgitte Aarestrup, Benjamina Pothiera a Radka Burdy.

 

Aktuální číslo ArtPhoto Magazine/ February 15 / 2014 si můžete stáhnout tady.


 

 

 

PHOTOGRAPHERS  INSIDE


Eirik Johnson

Ondrej Prosicky

Birgitte Aarestrup

Benjamin Pothier

Radek Burda

 

Související odkazy

Další publikované články


Fotograf
Ondřej Prosický
Ondřej Prosický

se ve své tvorbě zaměřuje na fotografování divoké přírody. Na snímcích chce nápaditě zaznamenat chování zvířat v jejich přirozeném prostředí. Fotografické workshopy a expedice zaměřené na přírodu organizuje od roku 2006, snímky publikuje v médiích a má za sebou více než čtyři desítky autorských výstav.

K jeho největším úspěchům patří účast ve finále prestižní fotografické soutěže Wildlife Photographer of the Year. Členem Asociace profesionální fotografů České republiky je od roku 2009. V květnu 2011 udělila Evropská federace profesionálních fotografů Ondřejovi Prosickému titul QEP (Qualified European Photographer) v kategorii Wildlife Photography a v témže roce získal v Bruselu ocenění FEP Landscape Golden Camera. Nejnovějšími oceněními jsou nominace a hlavní ceny soutěží Czech Press Photo, Czech Nature Photo a z Festival de l'Oiseau et de la Nature ve Francii.

Vloženo
14. 02. 2014 , kategorie: akce, média
Sdílejte s přáteli

Komentáře ke článku

(0 příspěvků)
Přidat komentář

Přidat komentář